
Тумба TV LOFT довга низька з 2 нішами і бічними дверцятами (NS-2121)
- В наявності
- Код: NS-2121
від 8 880 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Довга низька TV-тумба LOFT з двома нішами і бічними дверцятами допомагає зручно розмістити техніку, книги і аксесуари в медіазоні.
Де використовується:
- у вітальні для телевізора і приставки
- у студії для організованої медіазони
- у шоурумі для сучасної подачі
- у спальні для мультимедіа
Переваги:
- бічні дверцята приховують дрібні речі
- центральні ніші зручні для техніки
- довгий формат добре заповнює стіну
- низький корпус зберігає сучасний легкий вигляд
Обирайте TV-тумбу LOFT, якщо потрібна довга низька модель з нішами і дверцятами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 680 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Тумба TV LOFT довга низька з 2 нішами і бічними дверцятами в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Тумба TV LOFT довга низька з 2 нішами і бічними дверцятами в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 68 |
| Довжина: | 1200 мм |
| Довжина, см | 120 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Дерево |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Закрита / комбінована |
| Матеріал каркаса | дерево |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-2121 |
| Наявність — дворок | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для ТВ-зони та вітальні |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип зберігання | Закрита / комбінована |
| Тип товару | Тумба під ТВ |
| Ширина, см | 30 |
- Ціна: від 8 880 ₴


