
Тумба під телевізор LOFT для тераси та дачі чорна (NS-2160)
- В наявності
- Код: NS-2160
від 23 726,25 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже довга TV-тумба LOFT з трьома фасадами, нішами та металевою рамою підходить для великої вітальні з сучасною медіазоною.
Де використовується:
- у вітальні для великого телевізора
- у студії для техніки і декору
- у шоурумі для інтер'єрної подачі
- у кабінеті для мультимедійної зони
Переваги:
- дуга довжина зручна для великого екрана і техніки
- відкриті ніші підходять для приставки чи роутера
- закриті фасади допомагають підтримувати порядок
- металева рама підкреслює стиль loft
Обирайте TV-тумбу LOFT, якщо потрібна дуже довга комбінована модель для просторої кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 590 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Тумба під телевізор LOFT для тераси та дачі чорна (NS-2160) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Тумба під телевізор LOFT для тераси та дачі чорна (NS-2160) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 59 |
| Довжина: | 1280 мм |
| Довжина, см | 128 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-2160 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для ТВ-зони та вітальні |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип зберігання | Стаціонарна |
| Тип товару | Тумба під ТВ |
| Ширина, см | 30 |
- Ціна: від 23 726,25 ₴

