
Тумба TV LOFT довга на високих ніжках з 4 шухлядами і 2 відкритими нішами (NS-2161)
- В наявності
- Код: NS-2161
від 9 990 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Довга TV-тумба LOFT на високих ніжках з чотирма шухлядами і двома відкритими нішами поєднує місткість, легкий силует і зручну організацію техніки.
Де використовується:
- у вітальні для телевізора і техніки
- у студії для сучасної медіазони
- у шоурумі для інтер'єрної подачі
- у спальні для мультимедіа
Переваги:
- 4 шухляди допомагають сховати аксесуари і дрібниці
- відкриті ніші підходять для техніки
- високі ніжки роблять модель візуально легшою
- довга форма добре працює в просторій кімнаті
Обирайте TV-тумбу LOFT, якщо потрібна довга стильна модель з шухлядами і нішами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Тумба TV LOFT довга на високих ніжках з 4 шухлядами і 2 відкритими нішами в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Тумба TV LOFT довга на високих ніжках з 4 шухлядами і 2 відкритими нішами в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 63 |
| Довжина: | 1200 мм |
| Довжина, см | 120 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-2161 |
| Наявність шухляд | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для ТВ-зони та вітальні |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип зберігання | Відкрита |
| Тип товару | Тумба під ТВ |
| Ширина, см | 35 |
- Ціна: від 9 990 ₴

