
Тумба TV LOFT навісна довга з відкритою нішею і бічними дверцятами (NS-2163)
- В наявності
- Код: NS-2163
від 14 985 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навісна довга TV-тумба LOFT з відкритою нішею і бічними дверцятами робить медіазону легкою візуально та зручною в користуванні.
Де використовується:
- у вітальні для ТВ і техніки
- у студії для сучасної медіазони
- у шоурумі для інтер'єрної подачі
- у спальні для мультимедіа
Переваги:
- навісний формат полегшує прибирання й виглядає сучасно
- центральна ніша підходить для приставки чи декору
- бічні дверцята приховують аксесуари
- довга форма добре працює під великий телевізор
Обирайте TV-тумбу LOFT, якщо потрібна сучасна навісна модель для легкої медіазони.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Тумба TV LOFT навісна довга з відкритою нішею і бічними дверцятами в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Тумба TV LOFT навісна довга з відкритою нішею і бічними дверцятами в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 58 |
| Довжина: | 1500 мм |
| Довжина, см | 150 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-2163 |
| Наявність — дворок | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для ТВ-зони та вітальні |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип зберігання | Відкрита |
| Тип товару | Тумба під ТВ |
| Ширина, см | 30 |
- Ціна: від 14 985 ₴
