
Тумба TV LOFT висока комбінована з 6 секціями та дверцятами (NS-2164)
- В наявності
- Код: NS-2164
від 19 423,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висока комбінована TV-тумба LOFT з відкритими секціями та дверцятами підходить для телевізора, декору й додаткового зберігання у вітальні.
Де використовується:
- у вітальні для телевізора і техніки
- у студії для зберігання аксесуарів
- у шоурумі для експозиції
- у кабінеті для універсальної техніки
Переваги:
- відкриті секції підходять для техніки і декору
- закриті фасади приховують речі щоденного користування
- високий формат додає більше корисного об'єму
- широка конструкція добре заповнює стіну
Обирайте TV-тумбу LOFT, якщо потрібна містка комбінована модель для вітальні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 830 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Тумба TV LOFT висока комбінована з 6 секціями та дверцятами в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Тумба TV LOFT висока комбінована з 6 секціями та дверцятами в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 83 |
| Довжина: | 1200 мм |
| Довжина, см | 120 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Закрита / комбінована |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | NS-2164 |
| Наявність — дворок | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для ТВ-зони та вітальні |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип зберігання | Закрита / комбінована |
| Тип товару | Тумба під ТВ |
| Ширина, см | 38 |
- Ціна: від 19 423,75 ₴
