
Тумба під телевізор LOFT для тераси та дачі чорна (NS-2166)
- В наявності
- Код: NS-2166
від 10 961,25 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Довга TV-тумба LOFT з чотирма фасадами на низькій базі створює акуратну й містку основу для телевізора та супутньої техніки.
Де використовується:
- у вітальні для ТВ і техніки
- у студії для медіазони
- у спальні для мультимедіа
- у шоурумі для оформлення інтер'єру
Переваги:
- довгий формат добре працює під великий телевізор
- закриті секції допомагають підтримувати порядок
- низька база виглядає сучасно і стримано
- широка верхня площина підходить для декору
Обирайте TV-тумбу LOFT, якщо потрібна довга лаконічна модель для сучасної вітальні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 780 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 78 |
| Довжина, см | 140 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Призначення | Для ТВ-зони та вітальні |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип зберігання | Стаціонарна |
| Тип товару | Тумба під ТВ |
| Ширина, см | 30 |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Тумба під телевізор LOFT для тераси та дачі чорна (NS-2166) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Тумба під телевізор LOFT для тераси та дачі чорна (NS-2166) - ціна, фото |
| Довжина: | 1400 мм |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Мoдель | NS-2166 |
| Поверхня | Дерево |
- Ціна: від 10 961,25 ₴
