
Стіл письмовий LOFT білий з тумбою на 2 полиці (NS-1350)
- В наявності
- Код: NS-1350
від 18 900 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Білий письмовий стіл LOFT з бічною тумбою на дві полиці створює світле і практичне робоче місце для дому, офісу або навчання.
Де використовується:
- у домашньому кабінеті для роботи
- у студії для навчання
- в офісі для документів
- у кімнаті підлітка для письма
Переваги:
- світла стільниця візуально полегшує інтер'єр
- бічна тумба допомагає організувати дрібні речі
- робоча зона підходить для ноутбука та документів
- модель добре пасує до сучасних світлих просторів
Обирайте письмовий стіл LOFT, якщо потрібна світла функціональна модель з тумбою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Стол письмовий LOFT білий з тумбою на 2 полиці в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стіл письмовий LOFT білий з тумбою на 2 полиці в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 78 |
| Довжина, см | 120 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Матеріал стільниці | Дерево |
| Мoдель | NS-1350 |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип столу | Письмовий стіл |
| Тип товару | Письмовий стіл |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина, см | 60 |
| Висота | 780 мм |
| Довжина: | 1200 мм |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Поверхня | Дерево |
| Стан | Нове |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: від 18 900 ₴
