
Стіл письмовий LOFT кутовий білий з відкритими полицями (NS-1375)
- В наявності
- Код: NS-1375
від 15 800 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутовий білий письмовий стіл LOFT з відкритими полицями допомагає зручно організувати робоче місце навіть у світлому компактному інтер'єрі.
Де використовується:
- у домашньому кабінеті для роботи
- у кімнаті підлітка для навчання
- у студії для ноутбука
- в офісі для компактної зони
Переваги:
- кутова форма економить простір
- білі полиці виглядають легко й сучасно
- робоча поверхня зручна для ноутбука та документів
- відкриті секції полегшують доступ до потрібних речей
Обирайте письмовий стіл LOFT, якщо потрібна світла кутова модель з полицями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | кутова |
| Ширина | 600 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 780 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Стол письмовий LOFT угловой білий з відкритими полицями в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стіл письмовий LOFT кутовий білий з відкритими полицями в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 78 |
| Довжина, см | 120 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Матеріал стільниці | Дерево |
| Мoдель | NS-1375 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип столу | Письмовий стіл |
| Тип товару | Письмовий стіл |
| Ширина, см | 60 |
- Ціна: від 15 800 ₴
