
Письмовий / робочий стіл LOFT для роботи та кабінету чорний (NS-1378)
- В наявності
- Код: NS-1378
від 29 800 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Довгий письмовий стіл LOFT на двох металевих опорах підходить для просторого домашнього кабінету, офісу або переговорної зони.
Де використовується:
- в офісі для командної роботи
- у домашньому кабінеті для великої робочої поверхні
- у студії для творчих задач
- у переговорній для зустрічей
Переваги:
- довга стільниця дає багато робочого простору
- металеві опори забезпечують стійкість
- лаконічний силует добре працює в сучасному інтер'єрі
- модель підходить як для роботи, так і для зустрічей
Обирайте письмовий стіл LOFT, якщо потрібна довга універсальна модель для великого простору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 700 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 830 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Письмовий/ робочий стіл LOFT для роботи та кабінету чорний (NS-1378) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Письмовий / робочий стіл LOFT для роботи та кабінету чорний (NS-1378) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 83 |
| Довжина, см | 160 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Матеріал стільниці | Дерево |
| Мoдель | NS-1378 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип столу | Письмовий стіл |
| Тип товару | Письмовий стіл |
| Ширина, см | 70 |
- Ціна: від 29 800 ₴
