
Письмовий / робочий стіл LOFT для роботи та кабінету чорний (NS-1393)
- В наявності
- Код: NS-1393
від 16 200 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімалістичний трапецієподібний письмовий стіл LOFT виглядає легко і сучасно та підходить для роботи з ноутбуком, письма або навчання.
Де використовується:
- у домашньому кабінеті для роботи
- у студії для ноутбука
- у кімнаті підлітка для навчання
- в офісі для лаконічного робочого місця
Переваги:
- виразна форма опор робить модель акцентною
- відкрита конструкція не обтяжує інтер'єр
- достатня стільниця для базових робочих задач
- компактна глибина підходить для невеликих просторів
Обирайте письмовий стіл LOFT, якщо потрібна сучасна мінімалістична модель.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 600 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 780 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Письмовий/ робочий стіл LOFT для роботи та кабінету чорний (NS-1393) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Письмовий / робочий стіл LOFT для роботи та кабінету чорний (NS-1393) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 78 |
| Довжина, см | 130 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Матеріал стільниці | Дерево |
| Мoдель | NS-1393 |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип столу | Письмовий стіл |
| Тип товару | Письмовий стіл |
| Ширина, см | 60 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Поверхня | Дерево |
- Ціна: від 16 200 ₴
