
Лава LOFT кутовий для тераси та дачі чорна (FS573)
- В наявності
- Код: FS573
від 19 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова садова лавка LOFT зі спинкою створює містку зону для відпочинку на терасі, у дворі або в громадському просторі.
Де використовується:
- у дворі для компанії гостей
- на терасі для зони відпочинку
- у саду біля будинку
- у громадському просторі для сидіння
Переваги:
- кутова форма ефективно використовує простір
- спинка підвищує комфорт під час відпочинку
- модульний формат виглядає сучасно
- міцний каркас підходить для вуличного використання
Обирайте лавку LOFT, якщо потрібна велика кутова модель для зовнішнього простору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 3700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити лавка LOFT кутовою для тераси та дачі чорна (FS573) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Лава LOFT кутовий для тераси та дачі чорна (FS573) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 77 |
| Висота | 770 мм |
| Довжина, см | 370 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Дерево"Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | дерево| метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS573 |
| Місце використання | Сад / тераса / відкрита зона |
| Місце розміщення | для вулиці |
| Особливості конструкції | лава |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для саду, для дачі, для вулиці |
| Приміщення | Для дачі |
| Розміщення | Підлогове / вуличне |
| Стиль | лофт |
| Сфера використання | Вуличні меблі |
| Тип сидіння | Садова лава |
| Тип товару | Садова лава |
| Ширина | 620 мм |
| Ширина, см | 62 |
- Ціна: від 19 500 ₴
