
Шезлонг LOFT для тераси та дачі чорний (FS595)
- В наявності
- Код: FS595
від 26 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуличний лежак LOFT подвійного формату з м'якими матрацами створює комфортну зону релаксу біля басейну, на терасі або в приватному дворі.
Де використовується:
- на терасі для відпочинку
- біля басейну для релаксу
- у дворі для сонячної зони
- у заміському просторі для гостей
Переваги:
- подвійний формат дає більше простору для відпочинку
- м'які матраци підвищують комфорт
- масивний каркас підходить для щоденного використання
- сучасний силует виглядає дорого та виразно
Обирайте лежак LOFT, якщо потрібна комфортна вулична модель для релакс-зони.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Натуральний |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Шезлонг LOFT для тераси та дачі чорний (FS595) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шезлонг LOFT для тераси та дачі чорний (FS595) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 80 |
| Висота | 800 мм |
| Довжина: | 2800 мм |
| Довжина, см | 280 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Дерево"Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| М'яке сидіння | Да |
| Матеріал каркаса | дерево| метал |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал поверхні | Текстиль |
| Мoдель | FS595 |
| Місце використання | Сад / тераса / відкрита зона |
| Місце розміщення | для вулиці |
| Особливості конструкції | шезлонг |
| Поверхня | Текстиль |
| Призначення | для саду, для дачі, для відпочинку |
| Приміщення | Для дачі |
| Розміщення | Підлогове / вуличне |
| Стиль | лофт |
| Сфера використання | Вуличні меблі |
| Тип сидіння | Шезлонг |
| Тип товару | Шезлонг |
| Ширина | 700 мм |
| Ширина, см | 70 |
- Ціна: від 26 500 ₴
