
Стелаж LOFT вузький геометричний асиметричний на 6 секцій (FS020)
- В наявності
- Код: FS020
від 16 648,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузький геометричний асиметричний стелаж LOFT з шістьма секціями підходить для декоративної викладки і компактного зберігання.
Де використовується:
- у вітальні для декору
- у кабінеті для книг
- у студії для аксесуарів
- у шоурумі для товарів
Переваги:
- асиметричні секції додають інтер'єру ритму
- вузький формат не займає багато місця
- відкрита конструкція спрощує доступ
- добре працює як акцентний модуль
Обирайте стелаж LOFT, якщо потрібна вузька сучасна модель з виразною геометрією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT вузький геометричний асиметричний на 6 секцій у стилі LOFT — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT вузький геометричний асиметричний на 6 секцій в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS020 |
| Наявність полиць | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Вузький стелаж |
| Тип товару | Вузький стелаж |
| Формат зберігання | Відкрита |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 16 648,75 ₴




