
Консольний столик LOFT з полицями, широкий для роботи та кабінету чорний (FS076)
- В наявності
- Код: FS076
від 16 650 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Консоль LOFT широка темна з 2 полицями і сітчастими боковинами - меблі у стилі LOFT з металевим каркасом і лаконічною геометрією для сучасного інтер'єру.
Особливості моделі:
- Широка темна консоль з довгою верхньою шухлядою, відкритими полицями і сітчастими боковинами.
- Підходить для вітальні, коридору, зони за диваном або декоративної експозиції.
- Підходить для квартири, будинку, офісу, студії або комерційного простору залежно від задачі.
Модель можна виготовити або адаптувати під потрібні розміри, колір і комплектацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Консольний столик LOFT з полицями, широкий для роботи та кабінету чорний (FS076) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Консольний столик LOFT з полицями, широкий для роботи та кабінету чорний (FS076) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Матеріал стільниці | Дерево |
| Мoдель | FS076 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип столу | Консольний стіл |
| Тип товару | Консольний стіл |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 16 650 ₴

