
Комод LOFT дуже широкий світлий з 2 дверцятами, 2 шухлядами і відкритими полицями (FS078)
- В наявності
- Код: FS078
від 16 648,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод LOFT дуже широкий світлий з 2 дверцятами, 2 шухлядами і відкритими полицями - меблі у стилі LOFT з металевим каркасом і лаконічною геометрією для сучасного інтер'єру.
Особливості моделі:
- Дуже широкий світлий комод із дверцятами, трьома шухлядами і відкритими полицями.
- Підходить для вітальні, спальні або передпокою як місткий низький модуль зберігання.
- Підходить для квартири, будинку, офісу, студії або комерційного простору залежно від задачі.
Модель можна виготовити або адаптувати під потрібні розміри, колір і комплектацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Комод LOFT дуже широкий світлий з 2 дверцятами, 2 шухлядами і відкритими полицями в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Комод LOFT дуже широкий світлий з 2 дверцятами, 2 шухлядами і відкритими полицями в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS078 |
| Наявність — дворок | Да |
| Наявність шухляд | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип зберігання | Відкрита |
| Тип товару | Широкий комод |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 16 648,75 ₴
