
Стелаж LOFT вузький для тераси та дачі чорний (FS079)
- В наявності
- Код: FS079
від 16 648,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вітрина LOFT вузька висока зі скляним фасадом - меблі у стилі LOFT з металевим каркасом і лаконічною геометрією для сучасного інтер'єру.
Особливості моделі:
- Вузька висока відкрита вітрина-стелаж із двома полицями на металевому каркасі.
- Підходить для ваз, книг, декору, рослин та експозиції предметів.
- Підходить для квартири, будинку, офісу, студії або комерційного простору залежно від задачі.
Модель можна виготовити або адаптувати під потрібні розміри, колір і комплектацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж LOFT вузький для тераси та дачі чорний (FS079) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT вузький для тераси та дачі чорний (FS079) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS079 |
| Наявність полиць | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Декоративний стелаж |
| Тип товару | Декоративний стелаж |
| Формат зберігання | Стаціонарна |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 16 648,75 ₴
