
Полиця LOFT з шухлядами, з полицями чорна (FS089)
- В наявності
- Код: FS089
від 16 648,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вішалка LOFT гардеробна настінна з 2 полицями і шухлядою - меблі у стилі LOFT з металевим каркасом і лаконічною геометрією для сучасного інтер'єру.
Особливості моделі:
- Настінна гардеробна вішалка з двома відкритими полицями, висувною шухлядою і нижнім закритим модулем.
- Зручна для передпокою, гардеробної або вхідної зони, де потрібне зберігання речей і аксесуарів.
- Підходить для квартири, будинку, офісу, студії або комерційного простору залежно від задачі.
Модель можна виготовити або адаптувати під потрібні розміри, колір і комплектацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Висота | 1530 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити полицю LOFT з шухлядами, з полицями чорна (FS089) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Полиця LOFT з шухлядами, з полицями чорна (FS089) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS089 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для передпокою |
| Розміщення | Настінне |
| Стиль | LOFT |
| Тип товару | Вішалка |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 16 648,75 ₴



