
Полиця LOFT вузький для роботи та кабінету чорна (FS103)
- В наявності
- Код: FS103
від 16 648,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висока вузька чорна підставка для рослин LOFT допомагає створити акуратний вертикальний акцент у сучасному інтер'єрі.
Де використовується:
- у вітальні для рослин
- у передпокої для декору
- у салоні для композиції
- у шоурумі для подачі
Переваги:
- високий формат виглядає легко
- чорний каркас додає графічності
- вузька форма зручна для малих зон
- добре поєднується з різними кашпо
Обирайте підставку LOFT, якщо потрібна вузька чорна стійка для рослин або декору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити поличку LOFT вузький для роботи та кабінету чорна (FS103) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Полиця LOFT вузький для роботи та кабінету чорна (FS103) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Настінна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS103 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип монтажа | Настінний |
| Тип полиці | Декоративна полиця |
| Тип товару | Декоративна полиця |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 16 648,75 ₴




