
Полиця LOFT настінна асиметрична на 3 рівні (FS170)
- В наявності
- Код: FS170
від 19 802,50 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінна асиметрична полиця LOFT на три рівні допомагає оформити акцентну стіну для декору, книг і невеликих аксесуарів.
Де використовується:
- у вітальні для декору
- у кабінеті для книг
- у студії для акцентної стіни
- у шоурумі для викладки
Переваги:
- асиметрична форма виглядає сучасно
- настінний формат не займає місця на підлозі
- кілька рівнів зручні для різних предметів
- дерев'яні полиці додають тепла
Обирайте полицю LOFT, якщо потрібна декоративна настінна модель з геометричним акцентом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1230 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Полка LOFT настенная асиметрична на 3 рівні в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Полиця LOFT настінна асиметрична на 3 рівні в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 123 |
| Довжина: | 600 мм |
| Довжина, см | 60 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Настінна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS170 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Настінне |
| Стиль | LOFT |
| Тип монтажа | Настінний |
| Тип полиці | Настінна полиця |
| Тип товару | Настінна полиця |
| Ширина, см | 25 |
- Ціна: від 19 802,50 ₴
