
Стелаж-комод LOFT вузький з 4 секціями і 2 нижніми шухлядами (FS223)
- В наявності
- Код: FS223
від 16 648,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузький стелаж-комод LOFT з чотирма секціями і двома нижніми шухлядами створює зручну вертикальну систему для декору і дрібниць.
Де використовується:
- у вітальні для книг і декору
- у кабінеті для аксесуарів
- у студії для організації простору
- у шоурумі для викладки
Переваги:
- секції підходять для декоративної викладки
- дві шухляди допомагають приховати дрібні речі
- вузький формат зручний для простінків
- вертикальна форма економить місце
Обирайте стелаж LOFT, якщо потрібна вузька модель з відкритими секціями і шухлядами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Стеллаж-комод LOFT узкий з 4 секціями і 2 нижніми шухлядами в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж-комод LOFT вузький з 4 секціями і 2 нижніми шухлядами в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS223 |
| Наявність полиць | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стан | Нове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Стелаж для зберігання |
| Тип товару | Стелаж для зберігання |
| Формат зберігання | Відкрита |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 16 648,75 ₴


