
Тумба TV LOFT дуже широка з 3 шухлядами і відкритою полицею (FS246)
- В наявності
- Код: FS246
від 16 648,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже широка тумба TV LOFT з трьома шухлядами і відкритою полицею створює містку базу для техніки, аксесуарів і декоративних речей.
Де використовується:
- у вітальні під телевізор
- у студії для медіазони
- у кабінеті для техніки
- у шоурумі для оформлення
Переваги:
- три шухляди допомагають тримати речі в порядку
- відкрита полиця підходить для техніки
- дуже широкий формат зручний під великий екран
- дерев'яна текстура додає затишку
Обирайте цю тумбу LOFT, якщо потрібна дуже широка модель для телевізійної або мультимедійної зони.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Тумба TV LOFT дуже широка з 3 шухлядами і відкритою полицею в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Тумба TV LOFT дуже широка з 3 шухлядами і відкритою полицею в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS246 |
| Наявність шухляд | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для ТВ-зони та вітальні |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип зберігання | Відкрита |
| Тип товару | Тумба під ТВ |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 16 648,75 ₴

