
Шафа LOFT вузький для тераси та дачі чорна (FS270)
- В наявності
- Код: FS270
від 16 648,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузька висока вітрина LOFT зі скляними фасадами підходить для посуду, декору та колекційних предметів у сучасному інтер'єрі.
Де використовується:
- у вітальні для декору
- у їдальні для посуду
- у бутику для продукції
- у шоурумі для презентації
Переваги:
- скляні фасади відкривають хороший огляд вмісту
- вузький формат економить місце
- високий силует додає місткості
- дерев'яний корпус додає тепла
Обирайте вітрину LOFT, якщо потрібна вузька висока модель для презентаційного зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Шафа LOFT вузький для тераси та дачі чорна (FS270) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шафа LOFT вузький для тераси та дачі чорна (FS270) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Комбінована |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS270 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип відкривання | Комбінований |
| Тип зберігання | Комбінована |
| Тип товару | Комбінована шафа |
| Тип шафи | Комбінована шафа |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 16 648,75 ₴


