
Полиця LOFT з дверцятами для роботи та кабінету чорна (FS298)
- В наявності
- Код: FS298
від 16 648,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна навісна шафа LOFT з одними дверцятами підходить для додаткового зберігання там, де потрібно заощадити місце на підлозі.
Де використовується:
- у кухні для дрібниць
- у кабінеті для документів
- у ванній для аксесуарів
- у студії для організації простору
Переваги:
- навісний формат не займає місця на підлозі
- закритий блок приховує вміст
- компактні розміри зручні для невеликих зон
- простий силует легко поєднується з іншими меблями
Обирайте шафу LOFT, якщо потрібна компактна навісна модель для додаткового зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Висота | 1530 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити полицю LOFT з дверцятами для роботи та кабінету чорна (FS298) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Полиця LOFT з дверцятами для роботи та кабінету чорна (FS298) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Закрита / комбінована |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS298 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Настінне |
| Стиль | LOFT |
| Тип монтажа | Настінний |
| Тип полиці | Настінна полиця |
| Тип товару | Настінна полиця |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 16 648,75 ₴



