
Шафа LOFT вузька висока з дверцятами і нижньою відкритою нішею (FS303)
- В наявності
- Код: FS303
від 16 648,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузька висока шафа LOFT з дверцятами і нижньою відкритою нішею допомагає раціонально використати простір по вертикалі.
Де використовується:
- у передпокої для аксесуарів
- у спальні для речей
- у кабінеті для документів
- у студії для компактної організації
Переваги:
- високий корпус займає мало місця по ширині
- закритий блок приховує основний вміст
- нижня ніша підходить для коробок чи декору
- стриманий дизайн легко поєднується з іншими меблями
Обирайте шафу LOFT, якщо потрібна вузька висока модель з відкритим нижнім блоком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Висота | 1530 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Шафа LOFT вузька висока з дверцятами і нижньою відкритою нішею в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шафа LOFT вузька висока з дверцятами і нижньою відкритою нішею в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS303 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип відкривання | Комбінований |
| Тип зберігання | Відкрита |
| Тип товару | Пенал |
| Тип шафи | Пенал |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 16 648,75 ₴
