
Тумба LOFT мобільна на коліщатках з відкритою нішею (FS312)
- В наявності
- Код: FS312
від 16 648,75 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мобільна тумба LOFT на коліщатках з відкритою нішею підходить для гнучкого зберігання і швидкого переміщення між зонами.
Де використовується:
- у вітальні для аксесуарів
- у кабінеті для документів
- у спальні для дрібниць
- у студії для мобільної організації
Переваги:
- коліщатка полегшують переміщення
- відкрита ніша забезпечує швидкий доступ до речей
- компактний формат зручний для невеликих зон
- металевий каркас додає індустріального характеру
Обирайте тумбу LOFT, якщо потрібна мобільна компактна модель для щоденного користування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Тумба LOFT мобільна на коліщатках з відкритою нішею в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Тумба LOFT мобільна на коліщатках з відкритою нішею в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS312 |
| Обладнання | на коліщатках, з місцем для зберігання |
| Особливості конструкції | мобільна тумба, на коліщатках |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | для офісу, для зберігання |
| Приміщення | Для офісу, Для дому |
| Розміщення | Підлогове |
| Стан | Нове |
| Стиль | лофт |
| Тип зберігання | Відкрита |
| Тип товару | Тумба |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 16 648,75 ₴



