
Шафа-стелаж LOFT вузька з 2 відкритими нішами, дверцятами і шухлядами (FS377)
- В наявності
- Код: FS377
від 16 650 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузька шафа-стелаж LOFT з відкритими нішами, дверцятами і шухлядами створює багатофункціональну систему для зберігання та декору.
Де використовується:
- у вітальні для книг і декору
- у кабінеті для документів
- у студії для організації простору
- у шоурумі для викладки
Переваги:
- поєднання різних секцій робить модель універсальною
- вузький формат економить місце
- відкриті ніші підходять для декору
- закриті блоки допомагають підтримувати порядок
Обирайте шафу LOFT, якщо потрібна вузька комбінована модель з різними форматами зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Висота | 1530 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Шафа-стелаж LOFT вузька з 2 відкритими нішами, дверцятами і шухлядами в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шафа-стелаж LOFT вузька з 2 відкритими нішами, дверцятами і шухлядами в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS377 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип відкривання | Комбінований |
| Тип зберігання | Відкрита |
| Тип товару | Комбінована шафа |
| Тип шафи | Комбінована шафа |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 16 650 ₴

