
Стелаж LOFT широкий підлоговий для рослин на 5 рівнів (FS392)
- В наявності
- Код: FS392
від 13 800 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широкий підлоговий стелаж LOFT для рослин на п'ять рівнів дозволяє красиво розставити квіти та декоративні об'єкти в одній композиції.
Де використовується:
- у вітальні для рослин
- на лоджії або терасі
- у салоні для декору
- у шоурумі для викладки
Переваги:
- багаторівнева конструкція робить композицію виразною
- широкий формат підходить для кількох горщиків
- відкрита форма полегшує догляд за рослинами
- металевий каркас підтримує стиль LOFT
Обирайте цей стелаж LOFT, якщо хочеться оформити рослини в сучасній багаторівневій композиції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Довжина, см | 125 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Наявність полиць | Да |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Декоративний стелаж |
| Тип товару | Декоративний стелаж |
| Формат зберігання | Стаціонарна |
| Ширина, см | 42 |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Стеллаж LOFT широкий підлоговий для рослин на 5 рівнів в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT широкий підлоговий для рослин на 5 рівнів в стилі LOFT — ціна, фото |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Мoдель | FS392 |
| Поверхня | Дерево |
| Ширина | 420 мм |
- Ціна: від 13 800 ₴




