
Шафа LOFT вузький для тераси та дачі чорна (FS408)
- В наявності
- Код: FS408
від 22 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузька висока вітрина LOFT зі скляним фасадом і шістьма секціями підходить для посуду, декору та колекційних речей.
Де використовується:
- у вітальні для декору
- у їдальні для посуду
- у бутику для продукції
- у шоурумі для експозиції
Переваги:
- скляний фасад підкреслює вміст
- вузький силует не займає багато місця
- вертикальна форма використовує простір по висоті
- стриманий дизайн добре поєднується з іншими меблями
Обирайте цю вітрину LOFT, якщо потрібна вузька скляна модель для акуратної подачі речей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Висота | 1530 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Шафа LOFT вузький для тераси та дачі чорна (FS408) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шафа LOFT вузький для тераси та дачі чорна (FS408) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Комбінована |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS408 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип відкривання | Комбінований |
| Тип зберігання | Комбінована |
| Тип товару | Комбінована шафа |
| Тип шафи | Комбінована шафа |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 22 500 ₴




