
Стелаж LOFT вузький геометричний з 6 відкритими секціями (FS429)
- В наявності
- Код: FS429
від 8 650 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузький геометричний стелаж LOFT з шістьма відкритими секціями добре підходить для декоративної викладки та зберігання у вертикальному форматі.
Де використовується:
- у вітальні для декору
- у кабінеті для книг
- у спальні для аксесуарів
- у шоурумі для товарів
Переваги:
- геометричні секції створюють сучасний вигляд
- відкритий формат зручний для щоденного доступу
- вузька модель не займає багато місця
- секції допомагають розділяти речі за призначенням
Стелаж LOFT підійде, якщо потрібна вузька відкрита модель з виразною геометрією полиць.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Стеллаж LOFT узкий геометричний з 6 відкритими секціями в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж LOFT вузький геометричний з 6 відкритими секціями в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS429 |
| Наявність полиць | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип стелажу | Вузький стелаж |
| Тип товару | Вузький стелаж |
| Формат зберігання | Відкрита |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 8 650 ₴


