
Комод LOFT високий з 9 шухлядами різного розміру (FS431)
- В наявності
- Код: FS431
від 14 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високий комод LOFT з дев'ятьма шухлядами різного розміру створює зручну систему для сортування дрібних речей, документів і аксесуарів.
Де використовується:
- у кабінеті для документів
- у спальні для дрібниць
- у творчій майстерні
- у передпокої для організації речей
Переваги:
- велика кількість шухляд спрощує сортування
- вертикальний формат займає мало місця
- різні фасади додають виразного стилю
- модель поєднує практичність і декоративний характер
Обирайте комод LOFT, якщо потрібна висока вузька модель з великою кількістю шухляд для впорядкованого зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Комод LOFT високий з 9 шухлядами різного розміру в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Комод LOFT високий з 9 шухлядами різного розміру в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Закрита / комбінована |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS431 |
| Наявність шухляд | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип зберігання | Закрита / комбінована |
| Тип товару | Комод з шухлядами |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 14 500 ₴

