
Полиця LOFT з полицями, кутовий для роботи та кабінету чорна (FS532)
- В наявності
- Код: FS532
від 9 800 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузький кутовий стелаж LOFT на чотири полиці допомагає використати складні ділянки простору для книг, рослин і декору.
Де використовується:
- у вітальні в кутку кімнати
- у спальні для аксесуарів
- у кабінеті для органайзерів
- у студії для компактного зберігання
Переваги:
- кутова форма ефективно використовує простір
- чотири полиці забезпечують достатньо місця
- відкрита конструкція не перевантажує інтер'єр
- металевий каркас надає легкого силуету
Обирайте стелаж LOFT, якщо потрібна вузька кутова модель для раціональної організації простору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Висота | 1530 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити поличку LOFT з полицями, кутовою для роботи та кабінету чорна (FS532) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Полиця LOFT з полицями, кутовий для роботи та кабінету чорна (FS532) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Настінна |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS532 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип монтажа | Настінний |
| Тип полиці | Кутова полиця |
| Тип товару | Кутова полиця |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 9 800 ₴
