
Шафа-пенал LOFT вузька з вітриною та нижнім закритим блоком (FS549)
- В наявності
- Код: FS549
від 24 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузька шафа-пенал LOFT з вертикальною вітриною та нижнім закритим блоком допомагає організувати зберігання у вузьких просторах без втрати стилю.
Де використовується:
- у вітальні для декору
- у їдальні для посуду
- у кабінеті для аксесуарів
- у студії для компактного зберігання
Переваги:
- висока форма використовує простір по вертикалі
- вітрина красиво підкреслює декоративні речі
- нижній блок приховує вміст
- тонкий силует добре стає біля стіни
Обирайте шафу-пенал LOFT, якщо потрібна вузька висока модель з вітринною секцією і закритим низом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Висота | 1530 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Шафа-пенал LOFT вузька з вітриною та нижнім закритим блоком в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шафа-пенал LOFT вузька з вітриною та нижнім закритим блоком в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Комбінована |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS549 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип відкривання | Комбінований |
| Тип зберігання | Комбінована |
| Тип товару | Комбінована шафа |
| Тип шафи | Комбінована шафа |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 24 500 ₴

