
Шафа LOFT для роботи та кабінету чорна (FS600)
- В наявності
- Код: FS600
від 14 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж - шафа для зберігання в стилі LOFT - комбінована шафа у стилі LOFT для сучасного інтер'єру, робочої, житлової або комерційної зони.
Основні особливості:
- Лаконічна геометрія, практична конструкція та характерне поєднання матеріалів у LOFT-стилі.
- Габарити для розрахунку доставки: ширина 42 см, висота 153 см, довжина 125 см, вага 10 кг.
- Модель підходить для дому, квартири, офісу, тераси або комерційного простору залежно від призначення.
Виріб можна адаптувати під потрібні розміри, колір і комплектацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Шафа LOFT для роботи та кабінету чорна (FS600) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шафа LOFT для роботи та кабінету чорна (FS600) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Комбінована |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS600 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стан | Нове |
| Стиль | LOFT |
| Тип відкривання | Комбінований |
| Тип зберігання | Комбінована |
| Тип товару | Комбінована шафа |
| Тип шафи | Комбінована шафа |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 14 500 ₴
