
Комод LOFT широкий зелений з 2 дверцятами і правою шухлядою (FS653)
- В наявності
- Код: FS653
від 18 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широкий зелений комод LOFT з двома дверцятами і правою шухлядою додає простору виразності та забезпечує зручне багатофункціональне зберігання.
Де використовується:
- у вітальні для текстилю і декору
- у спальні для аксесуарів
- у кабінеті для документів
- у студії для сучасного оформлення
Переваги:
- кольоровий фасад робить модель помітнішою
- шухляда підходить для дрібних речей
- дверцята додають базове містке зберігання
- широкий формат добре працює в сучасних інтер’єрах
Обирайте комод LOFT, якщо хочеться широку практичну модель з більш живим кольоровим рішенням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Комод LOFT широкий зелений з 2 дверцятами і правою шухлядою в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Комод LOFT широкий зелений з 2 дверцятами і правою шухлядою в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Закрита / комбінована |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS653 |
| Наявність — дворок | Да |
| Наявність шухляд | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип зберігання | Закрита / комбінована |
| Тип товару | Широкий комод |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 18 500 ₴

