
Комод LOFT широкий зелений з 6 секціями (FS668)
- В наявності
- Код: FS668
від 15 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широкий зелений комод LOFT допомагає організувати речі та водночас додає інтер’єру кольорового акценту без перевантаження простору.
Де використовується:
- у вітальні для прихованого зберігання
- у спальні для текстилю і речей
- у кабінеті для документів
- у студії сучасного формату
Переваги:
- кольорове виконання робить модель більш виразною
- широкий формат дає достатньо місця для зберігання
- лаконічні фасади виглядають сучасно
- металева база надає легкості
Комод LOFT стане вдалим вибором, якщо хочеться сучасну містку модель з більш живим характером.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Комод LOFT широкий зелений з 6 секціями в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Комод LOFT широкий зелений з 6 секціями в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Закрита / комбінована |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS668 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип зберігання | Закрита / комбінована |
| Тип товару | Широкий комод |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 15 500 ₴



