
Шафа LOFT з дверцятами, широкий для роботи та кабінету чорна (FS688)
- В наявності
- Код: FS688
від 28 000 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широка дерев’яна шафа LOFT з двома дверцятами добре підходить для базового закритого зберігання у спальні, вітальні або кабінеті.
Де використовується:
- у спальні для одягу й текстилю
- у вітальні для прихованого зберігання
- у кабінеті для документів
- у студії для організації простору
Переваги:
- широкий формат дає хороший внутрішній об’єм
- деревний відтінок робить інтер’єр теплішим
- дві дверцята практичні для щоденного користування
- лаконічна форма легко інтегрується в сучасний простір
Шафа LOFT стане хорошою базовою моделлю, якщо потрібна широка дерев’яна система зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Висота | 1530 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Шафа LOFT з дверцятами, широкий для роботи та кабінету чорна (FS688) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шафа LOFT з дверцятами, широкий для роботи та кабінету чорна (FS688) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Закрита / комбінована |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS688 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип відкривання | Розпашний |
| Тип зберігання | Закрита / комбінована |
| Тип товару | Розпашна шафа |
| Тип шафи | Розпашна шафа |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 28 000 ₴
