
Журнальний столик LOFT для спальні чорний (FS696)
- В наявності
- Код: FS696
від 9 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Довгий низький столик LOFT створює зручну допоміжну поверхню біля ліжка, дивана або в сучасній зоні відпочинку.
Де використовується:
- у спальні для книги, лампи й аксесуарів
- у вітальні для декору
- у студії мінімалістичного стилю
- у салоні або шоурумі
Переваги:
- подовжений формат додає більше простору для використання
- низька форма добре працює у зоні відпочинку
- лаконічний дизайн легко інтегрується в інтер’єр
- металеві опори забезпечують стійкість
Обирайте цей столик LOFT, якщо потрібна довга сучасна допоміжна модель без зайвого візуального шуму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити журнальний столик LOFT для спальні чорний (FS696) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Журнальний столик LOFT для спальні чорний (FS696) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Довжина, см | 125 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Матеріал стільниці | Дерево |
| Мoдель | FS696 |
| Місце розміщення | приліжковий |
| Особливості конструкції | маленький, низький |
| Призначення | для спальні, для вітальні, прикроватна |
| Приміщення | Для дому |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип столу | Журнальний столик |
| Тип товару | Журнальний столик |
| Ширина, см | 42 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Поверхня | Дерево |
| Ширина | 420 мм |
- Ціна: від 9 500 ₴

