
Шафа LOFT з дверцятами, вузький для роботи та кабінету чорна (FS719)
- В наявності
- Код: FS719
від 16 650 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузька металева вітрина LOFT зі скляними дверцятами підходить для декоративної експозиції посуду, книг або колекцій у сучасному просторі.
Де використовується:
- у вітальні для декоративної експозиції
- у їдальні для посуду
- у салоні або шоурумі
- у кабінеті для колекцій
Переваги:
- металевий корпус виглядає стримано і сучасно
- скляні дверцята підкреслюють вміст
- вузький вертикальний формат економить місце
- модель добре працює як акцентний модуль
Вітрина LOFT стане хорошим вибором, якщо потрібна компактна модель для красиво організованої експозиції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Шафа LOFT з дверцятами, вузький для роботи та кабінету чорна (FS719) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шафа LOFT з дверцятами, вузький для роботи та кабінету чорна (FS719) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Комбінована |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS719 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип відкривання | Комбінований |
| Тип зберігання | Комбінована |
| Тип товару | Комбінована шафа |
| Тип шафи | Комбінована шафа |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 16 650 ₴

