
Комод LOFT вузький з 2 відкритими полицями, 2 шухлядами і дверкою (FS736)
- В наявності
- Код: FS736
від 19 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузький комод LOFT з двома відкритими полицями, двома шухлядами і дверкою допомагає гнучко організувати речі у сучасному інтер’єрі.
Де використовується:
- у вітальні для декору і аксесуарів
- у спальні для особистих речей
- у кабінеті для документів
- у студії для компактної організації
Переваги:
- відкриті полиці підходять для декоративної викладки
- дві шухляди додають місце для дрібниць
- дверка приховує більші предмети
- вузький формат зручний для невеликих кімнат
Комод LOFT стане хорошою моделлю, якщо потрібне компактне багатосекційне зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Комод LOFT узкий з 2 відкритими полицями, 2 шухлядами і дверкою в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Комод LOFT вузький з 2 відкритими полицями, 2 шухлядами і дверкою в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS736 |
| Наявність шухляд | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип зберігання | Відкрита |
| Тип товару | Комод з шухлядами |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 19 500 ₴
