
Шафа LOFT вузька дерев'яна з 1 дверкою і нижньою шухлядою (FS766)
- В наявності
- Код: FS766
від 22 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузька дерев’яна шафа LOFT з однією дверкою і нижньою шухлядою допомагає організувати речі у компактному вертикальному форматі.
Де використовується:
- у спальні для текстилю і аксесуарів
- у передпокої для побутових дрібниць
- у кабінеті для документів
- у студії для компактного зберігання
Переваги:
- нижня шухляда додає окреме місце для дрібниць
- вузький формат зручний для невеликих кімнат
- деревний відтінок робить меблі затишнішими
- вертикальна форма добре використовує простір
Шафа LOFT стане хорошим вибором, якщо потрібна компактна дерев’яна модель з шухлядою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Висота | 1530 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Шафа LOFT вузька дерев'яна з 1 дверкою і нижньою шухлядою в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шафа LOFT вузька дерев'яна з 1 дверкою і нижньою шухлядою в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS766 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип відкривання | Комбінований |
| Тип зберігання | Стаціонарна |
| Тип товару | Пенал |
| Тип шафи | Пенал |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 22 500 ₴
