
Шафа LOFT з шухлядами, вузький для роботи та кабінету чорна (FS803)
- В наявності
- Код: FS803
від 38 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузький стелаж-комод LOFT з відкритою середньою секцією і двома шухлядами добре підходить для декору, книг і повсякденних дрібниць.
Де використовується:
- у вітальні для декору і книг
- у спальні для текстилю та аксесуарів
- у кабінеті для органайзерів
- у студії для компактної організації
Переваги:
- відкрита середня секція додає місце для декоративної подачі
- дві шухляди допомагають підтримувати порядок
- вузький формат підходить для невеликих кімнат
- деревний відтінок робить модель затишнішою
Ця модель LOFT стане хорошим варіантом, якщо потрібен вузький модуль з поєднанням відкритих і закритих секцій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Шафа LOFT з шухлядами, вузький для роботи та кабінету чорна (FS803) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шафа LOFT з шухлядами, вузький для роботи та кабінету чорна (FS803) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Відкрита |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS803 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стан | Нове |
| Стиль | LOFT |
| Тип відкривання | Комбінований |
| Тип зберігання | Відкрита |
| Тип товару | Комбінована шафа |
| Тип шафи | Комбінована шафа |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 38 500 ₴
