
Полиця LOFT настінний для роботи та кабінету чорна (FS812)
- В наявності
- Код: FS812
від 9 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінна прямокутна рама-стелаж LOFT допомагає оформити стіну в сучасному стилі та створити легкий декоративний акцент.
Де використовується:
- у вітальні для декоративного оформлення
- у студії як акцент на стіні
- у салоні або шоурумі
- у кабінеті сучасного стилю
Переваги:
- лаконічна геометрія виглядає сучасно
- настінний формат не займає місце на підлозі
- добре працює як декоративний модуль
- легко комбінується з іншими елементами LOFT
Обирайте цей модуль LOFT, якщо хочеться мінімалістичний настінний акцент із чіткою геометрією.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Довжина, см | 125 |
| Конструкція | Настінна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Настінне |
| Стиль | LOFT |
| Тип монтажа | Настінний |
| Тип полиці | Декоративна полиця |
| Тип товару | Декоративна полиця |
| Ширина, см | 42 |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити поличку LOFT настінний для роботи та кабінету чорна (FS812) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Полиця LOFT настінний для роботи та кабінету чорна (FS812) - ціна, фото |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Мoдель | FS812 |
| Поверхня | Дерево |
| Ширина | 420 мм |
- Ціна: від 9 500 ₴
