
Шафа LOFT вузький для роботи та кабінету чорна (FS813)
- В наявності
- Код: FS813
від 8 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузький світлий барний модуль LOFT підходить для компактної організації напоїв, келихів і допоміжних аксесуарів у сучасному інтер’єрі.
Де використовується:
- у вітальні для домашнього бару
- у кухні-студії для компактної барної зони
- у салоні або шоурумі
- у квартирі з обмеженим простором
Переваги:
- вузький формат зручний для невеликих кімнат
- світле виконання візуально полегшує інтер’єр
- вертикальна форма економить місце
- модель добре працює як компактний барний акцент
Барний модуль LOFT стане хорошим вибором, якщо хочеться компактну і світлу модель для зони напоїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Висота | 1530 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Шафа LOFT вузький для роботи та кабінету чорна (FS813) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Шафа LOFT вузький для роботи та кабінету чорна (FS813) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Закрита / комбінована |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS813 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип відкривання | Розпашний |
| Тип зберігання | Закрита / комбінована |
| Тип товару | Розпашна шафа |
| Тип шафи | Розпашна шафа |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 8 500 ₴
