
Журнальний столик LOFT на коліщатках чорний (FS818)
- В наявності
- Код: FS818
від 14 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Металевий сервувальний столик LOFT на коліщатках у золотому кольорі додає інтер’єру більш декоративного настрою та зручний у щоденному користуванні.
Де використовується:
- у вітальні для напоїв і декору
- у домашній барній зоні
- у спальні або гардеробі як допоміжний столик
- у салоні чи шоурумі
Переваги:
- золотий колір робить модель більш акцентною
- коліщатка спрощують переміщення
- легка металева конструкція не перевантажує простір
- підходить для сервірування і декоративного використання
Столик LOFT стане вдалим вибором, якщо хочеться мобільну модель з більш виразною подачею.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити журнальний столик LOFT на коліщатках чорний (FS818) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Журнальний столик LOFT на коліщатках чорний (FS818) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Матеріал стільниці | Дерево |
| Мoдель | FS818 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для вітальні або лаунж-зони |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип столу | Журнальний столик |
| Тип товару | Журнальний столик |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 14 500 ₴



