
Тумба LOFT приліжкова квадратна з нижньою полицею (FS825)
- В наявності
- Код: FS825
від 6 650 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Квадратна приліжкова тумба LOFT з нижньою полицею стане зручним допоміжним елементом біля ліжка, крісла або в невеликій зоні відпочинку.
Де використовується:
- у спальні біля ліжка
- у вітальні як допоміжний столик
- у гостьовій кімнаті
- у студії для компактного користування
Переваги:
- квадратна форма зручна для різних сценаріїв використання
- нижня полиця додає додаткове місце для книги чи аксесуарів
- компактний формат легко розмістити в невеликій кімнаті
- стиль LOFT робить модель універсальною
Тумба LOFT стане хорошим вибором, якщо потрібна проста й практична компактна модель з полицею.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Тумба LOFT приліжкова квадратна з нижньою полицею в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Тумба LOFT приліжкова квадратна з нижньою полицею в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS825 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип зберігання | Стаціонарна |
| Тип товару | Приліжкова тумба |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 6 650 ₴

