
Полиця LOFT для роботи та кабінету чорна (FS837)
- В наявності
- Код: FS837
від 6 650 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір із двох високих декоративних стійок LOFT допомагає красиво подати вазони, вази або композиції на різній висоті та зробити простір більш динамічним.
Де використовується:
- у вітальні для кімнатних рослин
- у передпокої для декору
- у салоні або шоурумі
- у студії для стильного оформлення
Переваги:
- дві стійки дають більше можливостей для композиції
- високий формат піднімає декор на рівень погляду
- металевий каркас виглядає легко і сучасно
- компактна форма не займає багато місця
Обирайте набір LOFT, якщо хочеться отримати готове декоративне рішення для рослин або акцентних предметів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити поличку LOFT для роботи та кабінету чорна (FS837) — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Полиця LOFT для роботи та кабінету чорна (FS837) - ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Настінна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS837 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип монтажа | Настінний |
| Тип полиці | Декоративна полиця |
| Тип товару | Декоративна полиця |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 6 650 ₴
