
Комод-сервант LOFT вузький з відкритою секцією і 2 нижніми шухлядами (FS852)
- В наявності
- Код: FS852
від 17 500 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузький комод-сервант LOFT з відкритою секцією і двома нижніми шухлядами дозволяє поєднати декоративну викладку з практичним прихованим зберіганням.
Де використовується:
- у вітальні для декору і дрібниць
- у спальні для аксесуарів
- у кабінеті для органайзерів
- у студії для компактного зберігання
Переваги:
- відкрита секція підходить для речей щоденного користування
- дві шухляди допомагають підтримувати порядок
- вузький формат підходить для невеликих кімнат
- сучасний стиль LOFT легко інтегрується в інтер’єр
Комод LOFT стане вдалим вибором, якщо потрібна вузька модель з комбінованою структурою зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Комод-сервант LOFT узкий з відкритою секцією і 2 нижніми шухлядами в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Комод-сервант LOFT вузький з відкритою секцією і 2 нижніми шухлядами в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Відкрита |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS852 |
| Наявність шухляд | Да |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | LOFT |
| Тип зберігання | Відкрита |
| Тип товару | Комод з шухлядами |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 17 500 ₴
