
Полиця LOFT настінна драбинка з 3 рівнями для декору (FS861)
- В наявності
- Код: FS861
від 6 650 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінна полиця LOFT у формі драбинки з трьома рівнями допомагає красиво оформити стіну та розмістити книги, рослини або декоративні дрібниці.
Де використовується:
- у вітальні для книг і декору
- у спальні для аксесуарів
- у кабінеті для організації стіни
- у кухні для баночок або декору
Переваги:
- три рівні додають більше місця на стіні
- драбинкова форма виглядає легко й сучасно
- настінний формат економить простір на підлозі
- добре поєднує декоративну і практичну функцію
Полиця LOFT стане хорошим рішенням, якщо хочеться використати вертикальний простір красиво й з користю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1530 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Полка LOFT настенная драбинка з 3 рівнями для декора в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Полиця LOFT настінна драбинка з 3 рівнями для декору в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Настінна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS861 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Настінне |
| Стиль | LOFT |
| Тип монтажа | Настінний |
| Тип полиці | Настінна полиця |
| Тип товару | Настінна полиця |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 6 650 ₴


