
Стелаж для вина LOFT вузький настінний з 3 полицями і тримачем для келихів (FS886)
- В наявності
- Код: FS886
від 6 650 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузький настінний стелаж для вина LOFT з трьома полицями і тримачем для келихів допомагає компактно організувати барну зону та красиво подати пляшки.
Де використовується:
- у вітальні для домашнього бару
- у їдальні для вина й келихів
- у кухні-студії для аксесуарів
- у ресторані або салоні
Переваги:
- настінний формат економить місце
- три полиці зручні для пляшок і декору
- тримач для келихів підвищує функціональність
- вузька вертикальна форма добре підходить для компактних зон
Обирайте стелаж LOFT, якщо хочеться організувати стильну барну зону навіть у невеликому просторі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HTML заголовок | VashLoft, Купить Стеллаж для вина LOFT узкий настенный з 3 полицями і тримачем для келихів в стиле LOFT — цена, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж для вина LOFT вузький настінний з 3 полицями і тримачем для келихів в стилі LOFT — ціна, фото |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Довжина, см | 125 |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Конструкція | Настінна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Мoдель | FS886 |
| Поверхня | Дерево |
| Призначення | Для дому, офісу або комерційного простору |
| Розміщення | Настінне |
| Стиль | LOFT |
| Тип монтажа | Настінний |
| Тип полиці | Декоративна полиця |
| Тип товару | Декоративна полиця |
| Ширина | 420 мм |
| Ширина, см | 42 |
- Ціна: від 6 650 ₴

