
Стелаж для вина LOFT вузький металевий на 4 пляшки (FS890)
- В наявності
- Код: FS890
від 6 650 ₴
+380 (63) 173-47-58
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузький металевий стелаж для вина LOFT на 4 пляшки допомагає компактно організувати домашню барну зону та красиво подати пляшки в сучасному стилі.
Де використовується:
- у вітальні для домашнього бару
- у їдальні для вина і декору
- у кухні-студії для компактного зберігання
- у салоні або апартаментах
Переваги:
- вузький формат не займає багато місця
- металева конструкція виглядає легко і сучасно
- спеціальна форма підходить для компактного зберігання пляшок
- добре працює як декоративний барний аксесуар
Стелаж LOFT стане доречним вибором, якщо потрібна невелика, але стильна винна стійка для сучасного інтер’єру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10 |
| Висота, см | 153 |
| Довжина, см | 125 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал поверхні | Дерево |
| Наявність полиць | Да |
| Обладнання | з полицями, з місцем для зберігання |
| Особливості конструкції | винний стелаж, для пляшок |
| Призначення | для бару, для зберігання |
| Приміщення | Для кафе, для дому |
| Розміщення | Підлогове |
| Стиль | лофт |
| Тип стелажу | Стелаж |
| Тип товару | Стелаж |
| Формат зберігання | Стаціонарна |
| Ширина, см | 42 |
| HTML заголовок | VashLoft, Купити Стелаж для вина LOFT вузький металевий на 4 ляльки в стилі LOFT — ціна, фото |
| HTML заголовок укр | VashLoft, Купити Стелаж для вина LOFT вузький металевий на 4 пляшки в стилі LOFT — ціна, фото |
| Висота | 1530 мм |
| Довжина: | 1250 мм |
| Доставка | По всій Україні |
| Каркас | Метал |
| Мoдель | FS890 |
| Поверхня | Дерево |
| Ширина | 420 мм |
- Ціна: від 6 650 ₴

